Schwab Rezervuar Servisi

Firmamızı 2015 yılında Schwab rezervuar ürün gruplarına servis hizmeti vermesi amacı ile kurduk, bugüne dek kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimlerimizi, yaptığımız işlerin hepsinde küçük ve büyük diye ayırt etmeyen iş anlayışı ile halihazırda sürdürmekteyiz.

Schwab Servisi olarak müşterilerimizin istek ve arzularını göz önünde tutarak, çalışma esaslarımızı ekiplerimize buna göre benimsetmiş ve uygulanması için de sürekli bir denetleme ve kontrol sistemi oluşturmuş bulunmaktayız.

Schwab servisi olarak işini dürüst, zamanında hizmet, müşterisini yarı yolda bırakmayan, alacağı ücreti değil çözüm odaklı çalışma anlayışı ile hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Schwab Servisi olarak, İSTANBUL Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerinde schwap gömme rezervuar kullanıcılarına servis ve schwab yedek parça desteği vermekteyiz. Servisimizin amacı, schwab gömme rezervuarlardaki arızaların tamirini, schwab gömme rezervuarın bakımı ve montajı gibi teknik işleri kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmaktır.

Sıhhi tesisat, kategorisindeki sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan tecrübeli, ustalarımız ile müşterilerimizin schwap servis ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Avrupa yakası schwab servisi olarak amacımız, müşterilerimize kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da servis sektöründe farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır.

Güvenilir kaliteli yaptığı işin arkasında duran çalışma anlayışı ile işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.