Sarıyer Schwab Gömme Rezervuar Teknik Servis Garantili 0553 965 99 60

Gömme rezervuar 6 tane parçadan oluşur. Bunlar şamandıra, flatör, iş takım, taharet musluğu, iş gövdesi, basma butonu ve gömme rezervuardır.

Schwab Gömme rezervuar servisi olarak sizlere hizmet sunuyoruz

Gömme rezervuar su kaçaklarında günlük ortalama 30 Lt. suyunuz boşa akar. Bu durumda faturalarınıza kabartarak bütçenizi etkiler.

Rezervuar sistemi su biriktirmek ve sonradan boşaltmak için amaçlanmıştır. Rezervuarlarda şamandıra sistemi ile çalışan mekanizmalar bulunmaktadır. Bu mekanizmaların amacı suyu depolamak, su akışını yönetmek; depolanan suyu boşaltmak, boşalınca tekrar doldurmak ve dolunca tekrar tanka su akışını durdurmaktır. Üç tür rezervuar vardır.

Klozet ile takım, duvar üstü ve gömme rezervuar.

Sarıyer Schwab Rezervuar Servis

Sarıyer Schwab Rezervuar

Sarıyer Schwab Rezervuar Fiyatları

Sarıyer Schwab Rezervuar tamiratı için özellikle işinin üstadı sorunun kaynağını bulabilecek iyi bir su tesisatçısına ihtiyacınız vardır. Çağırdığınız usta öncellikle ana vanayı kapatmakla işe başlar. Sadece contaların değiştirilmesi fayda sağlamayacaktır. BAHÇELİEVLER Schwab Gömme Rezervuar içindeki doldurma haznesi çalışıyorsa şamandırasını değiştirmek işe yarayabilir. Boşaltma haznesinin suyu tutmaması durumunda sadece bu kısmı değiştirmek yeterli olacaktır. Tamamen iç takımları yenilemek en kalıcı çözümdür. Sizi büyük bir dertten kurtarır.

Sarıyer Schwab Gömme Rezervuar tamiri basit görülse de gerçekleştirilmediğinde yarattığı bir su sızıntısının size günde 30 litreye yakın su kaybı yaşatacağını biliyor muydunuz? Sizlere 7/24, üstelik de uygun fiyatlara hizmet veren ve banyolarınıza hiç bir hasar vermeden aynı gün içerisinde tamiratınızı tamamlayan deneyimli bir kurum olarak hizmetinizdeyiz.